ASPI-0403H-5R6M-T
MFR.Part #
ASPI-0403H-5R6M-T
JLCPCB Part #
C2049970
Package
SMD,4x4.5mm
Description
1.6A 101mΩ 5.6uH ±20% SMD,4x4.5mm Power Inductors ROHS