ASPI-0403H-470K-T
MFR.Part #
ASPI-0403H-470K-T
JLCPCB Part #
C2049984
Package
SMD,4x4.5mm
Description
47uH 540mA 844mΩ ±10% SMD,4x4.5mm Power Inductors ROHS