ASPI-0403H-2R7M-T
MFR.Part #
ASPI-0403H-2R7M-T
JLCPCB Part #
C2050030
Package
SMD,4x4.5mm
Description
2.43A 2.7uH 52mΩ ±20% SMD,4x4.5mm Power Inductors ROHS