ASPI-0315S-471M-T
MFR.Part #
ASPI-0315S-471M-T
JLCPCB Part #
C7077672
Package
SMD,3.7x3.7mm
Description
470uH 7.15Ω 81mA ±20% SMD,3.7x3.7mm Power Inductors ROHS