ASPI-0315S-331M-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ASPI-0315S-331M-T
JLCPCB Part #
C6507373
Package
SMD,3.7x3.7mm
Description
330uH 5.89Ω 98mA ±20% SMD,3.7x3.7mm Power Inductors ROHS