ASPI-0315FS-4R7M-T2
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ASPI-0315FS-4R7M-T2
JLCPCB Part #
C1329393
Package
SMD,3x3mm
Description
1.09A 1.1A 163mΩ 4.7uH ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS