ASPI-0312FS-2R7M-T2
MFR.Part #
ASPI-0312FS-2R7M-T2
JLCPCB Part #
C2050353
Package
SMD,3x3mm
Description
1A 1A 2.7uH 90mΩ ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS