ASPIAIG-F4020-1R8M-T
MFR.Part #
ASPIAIG-F4020-1R8M-T
JLCPCB Part #
C1335193
Package
SMD,4.1x4.1mm
Description
1.8uH 28mΩ 7A 7A AEC-Q200 ±20% SMD,4.1x4.1mm Power Inductors ROHS