ASMPH-0806-2R2M-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ASMPH-0806-2R2M-T
JLCPCB Part #
C3910373
Package
0806
Description
110mΩ 2.2uH 500mA 50MHz ±20% 0806 Inductors (SMD) ROHS