AMXLA-Q6030-3R3M-T
MFR.Part #
AMXLA-Q6030-3R3M-T
JLCPCB Part #
C3222096
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
25.8mΩ 3.3uH 7.3A 8.3A AEC-Q200 ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS