AMXLA-Q1040-5R6M-T
MFR.Part #
AMXLA-Q1040-5R6M-T
JLCPCB Part #
C3224755
Package
SMD,11x10mm
Description
11A 17.5mΩ 5.6uH 9.6A AEC-Q200 ±20% SMD,11x10mm Power Inductors ROHS