AMPLA7050S-4R7MT
MFR.Part #
AMPLA7050S-4R7MT
JLCPCB Part #
C1870553
Package
SMD,6.6x7.3mm
Description
10A 30.8mΩ 4.7uH 6.5A ±20% SMD,6.6x7.3mm Power Inductors ROHS