AMPLA7050S-1R5MT
MFR.Part #
AMPLA7050S-1R5MT
JLCPCB Part #
C3223593
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
1.5uH 12A 16.5A 9mΩ ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS