AMPLA7012Q-6R8MT
MFR.Part #
AMPLA7012Q-6R8MT
JLCPCB Part #
C1880564
Package
SMD,6.6x7mm
Description
198mΩ 2.1A 3A 6.8uH AEC-Q200 ±20% SMD,6.6x7mm Power Inductors ROHS