AMPLA1707Q-220MT
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
AMPLA1707Q-220MT
JLCPCB Part #
C1880620
Package
SMD,16.9x17.6mm
Description
12A 22uH 23A 26.5mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,16.9x17.6mm Power Inductors ROHS