AMDLA4530Q-3R3MT
MFR.Part #
AMDLA4530Q-3R3MT
JLCPCB Part #
C1880508
Package
SMD,4.7x4.9mm
Description
3.3uH 36mΩ 5A AEC-Q200 ±20% SMD,4.7x4.9mm Power Inductors ROHS