AMDLA4020S-2R2MT
MFR.Part #
AMDLA4020S-2R2MT
JLCPCB Part #
C1019805
Package
SMD,4x4.4mm
Description
2.2uH 38mΩ 4.5A 6A ±20% SMD,4x4.4mm Power Inductors ROHS