AMDLA4020S-1R5MT
MFR.Part #
AMDLA4020S-1R5MT
JLCPCB Part #
C1019807
Package
SMD,4x4.4mm
Description
1.5uH 26mΩ 4.8A 7.5A ±20% SMD,4x4.4mm Power Inductors ROHS