AMDLA1306Q-5R6MT
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
AMDLA1306Q-5R6MT
JLCPCB Part #
C1016337
Package
SMD,12.6x13.5mm
Description
15A 19.5A 5.6uH 9.8mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,12.6x13.5mm Power Inductors ROHS