AMDLA1004S-4R7MT
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
AMDLA1004S-4R7MT
JLCPCB Part #
C1019821
Package
SMD,10x11mm
Description
15.2A 19mΩ 4.7uH 8.8A ±20% SMD,10x11mm Power Inductors ROHS