AMCV-1206H-180-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
AMCV-1206H-180-T
JLCPCB Part #
C3263090
Package
1206
Description
1.3nF@1kHz 12.7V 18V 25V 300A 700mJ 1206 Varistors ROHS