AIUR-09-391K
MFR.Part #
AIUR-09-391K
JLCPCB Part #
C1333848
Package
DIP,D10xL6mm
Description
1.3Ω 390uH 590mA ±10% DIP,D10xL6mm Power Inductors ROHS