AISM-1008-1R2J-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
AISM-1008-1R2J-T
JLCPCB Part #
C3220889
Package
1008
Description
1.2uH 1.2Ω 230mA ±5% 1008 Power Inductors ROHS