AISC-1210HS-8R2K-T2
MFR.Part #
AISC-1210HS-8R2K-T2
JLCPCB Part #
C187090
Package
SMD,3.1x3.2mm
Description
10@100kHz 40MHz 450mA 480mA 8.2uH ±10% SMD,3.1x3.2mm Inductors (SMD) ROHS