AISC-1210HS-2R7K-T2
MFR.Part #
AISC-1210HS-2R7K-T2
JLCPCB Part #
C187084
Package
SMD,3.2x3.1mm
Description
10@100kHz 120MHz 2.7uH 700mA 750mA ±10% SMD,3.2x3.1mm Inductors (SMD) ROHS