AISC-1210HS-2R2K-T2
MFR.Part #
AISC-1210HS-2R2K-T2
JLCPCB Part #
C187083
Package
SMD,3.1x3.2mm
Description
10@100kHz 150MHz 2.2uH 800mA 850mA ±10% SMD,3.1x3.2mm Inductors (SMD) ROHS