AISC-1210HS-180K-T2
MFR.Part #
AISC-1210HS-180K-T2
JLCPCB Part #
C187094
Package
SMD,3.2x3.1mm
Description
10@100kHz 18uH 30MHz 320mA 350mA ±10% SMD,3.2x3.1mm Inductors (SMD) ROHS