AISC-1210HS-150K-T2
MFR.Part #
AISC-1210HS-150K-T2
JLCPCB Part #
C187093
Package
SMD,3.2x3.1mm
Description
10@100kHz 15uH 32MHz 350mA 400mA ±10% SMD,3.2x3.1mm Inductors (SMD) ROHS