AISC-1210HS-120K-T2
MFR.Part #
AISC-1210HS-120K-T2
JLCPCB Part #
C187092
Package
SMD,3.1x3.2mm
Description
10@100kHz 12uH 34MHz 400mA 420mA ±10% SMD,3.1x3.2mm Inductors (SMD) ROHS