AISC-1008-R027G-T
MFR.Part #
AISC-1008-R027G-T
JLCPCB Part #
C186985
Package
SMD,2.9x2.8mm
Description
1.6GHz 130mΩ 1A 27nH 55@350MHz Wire-wound chip inductor ±2% SMD,2.9x2.8mm Inductors (SMD) ROHS