AISC-0805-R0033J-T
MFR.Part #
AISC-0805-R0033J-T
JLCPCB Part #
C186945
Package
SMD,1.7x2.3mm
Description
3.3nH 30@1.5GHz 600mA 6GHz 80mΩ ±5% SMD,1.7x2.3mm Inductors (SMD) ROHS