AISC-0805HQ-6N2J-T
MFR.Part #
AISC-0805HQ-6N2J-T
JLCPCB Part #
C2049413
Package
SMD,1.7x2.3mm
Description
1.6A 4.75GHz 6.2nH 88@1000MHz ±5% SMD,1.7x2.3mm Inductors (SMD) ROHS