AISC-0805HQ-5N6J-T
MFR.Part #
AISC-0805HQ-5N6J-T
JLCPCB Part #
C2046216
Package
SMD,1.7x2.3mm
Description
1.6A 5.6nH 6GHz 98@1500MHz ±5% SMD,1.7x2.3mm Inductors (SMD) ROHS