AISC-0805HQ-39NJ-T
MFR.Part #
AISC-0805HQ-39NJ-T
JLCPCB Part #
C2044833
Package
SMD,1.7x2.3mm
Description
1.1A 1.6GHz 39nH 65@500MHz ±5% SMD,1.7x2.3mm Inductors (SMD) ROHS