AISC-0805HQ-22NJ-T
MFR.Part #
AISC-0805HQ-22NJ-T
JLCPCB Part #
C2042069
Package
SMD,1.7x2.3mm
Description
1.2A 22nH 2GHz 80@500MHz ±5% SMD,1.7x2.3mm Inductors (SMD) ROHS