AISC-0805HQ-20NJ-T
MFR.Part #
AISC-0805HQ-20NJ-T
JLCPCB Part #
C2049527
Package
SMD,1.7x2.3mm
Description
1.4A 2.05GHz 20nH 70@500MHz ±5% SMD,1.7x2.3mm Inductors (SMD) ROHS