AISC-0805HQ-18NJ-T
MFR.Part #
AISC-0805HQ-18NJ-T
JLCPCB Part #
C2042949
Package
SMD,1.7x2.3mm
Description
1.4A 18nH 2.55GHz 75@500MHz ±5% SMD,1.7x2.3mm Inductors (SMD) ROHS