AISC-0603-R0095G-T
MFR.Part #
AISC-0603-R0095G-T
JLCPCB Part #
C186843
Package
SMD,1.8x1.1mm
Description
160mΩ 540mA 9.5nH Unshielded Inductor ±2% SMD,1.8x1.1mm Power Inductors ROHS