AISC-0603-R0075J-T
MFR.Part #
AISC-0603-R0075J-T
JLCPCB Part #
C186879
Package
SMD,1.8x1.1mm
Description
7.5nH 700mA 95mΩ Unshielded Inductor ±5% SMD,1.8x1.1mm Power Inductors ROHS