AISC-0603-R0043J-T
MFR.Part #
AISC-0603-R0043J-T
JLCPCB Part #
C186873
Package
SMD,1.8x1.1mm
Description
4.3nH 59mΩ 850mA Unshielded Inductor ±5% SMD,1.8x1.1mm Power Inductors ROHS