AISC-0603HP-9N1J-T
MFR.Part #
AISC-0603HP-9N1J-T
JLCPCB Part #
C6123341
Package
SMD,1.8x1.1mm
Description
108mΩ 1A 9.1nH ±5% SMD,1.8x1.1mm Power Inductors ROHS