AISC-0603HP-24NJ-T
MFR.Part #
AISC-0603HP-24NJ-T
JLCPCB Part #
C1847947
Package
SMD,1.1x1.8mm
Description
1.1A 24nH 80mΩ ±5% SMD,1.1x1.8mm Power Inductors ROHS