AISC-0402-5N6J-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
AISC-0402-5N6J-T
JLCPCB Part #
C186824
Package
0402
Description
23@250MHz 5.6nH 5.8GHz 760mA 83mΩ Wire-wound chip inductor ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS