AIML-1206-R068M-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
AIML-1206-R068M-T
JLCPCB Part #
C6500188
Package
1206
Description
250mΩ 300mA 30@50MHz 330MHz 68nH ±20% 1206 Inductors (SMD) ROHS