AIML-1206-R047M-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
AIML-1206-R047M-T
JLCPCB Part #
C5561251
Package
1206
Description
150mΩ 300mA 30@50MHz 400MHz 47nH ±20% 1206 Inductors (SMD) ROHS