AIML-0805-5R6K-T
MFR.Part #
AIML-0805-5R6K-T
JLCPCB Part #
C2043605
Package
0805
Description
15mA 32MHz 5.6uH 55@4MHz 900mΩ ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS