AIML-0603-150K-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
AIML-0603-150K-T
JLCPCB Part #
C2042035
Package
0603
Description
1.7Ω 15uH 1mA 20@1MHz 20MHz ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS