AIMC-0402HQ-9N1H-T
MFR.Part #
AIMC-0402HQ-9N1H-T
JLCPCB Part #
C6500184
Package
0402
Description
180mΩ 22@250MHz 4.5GHz 500mA 9.1nH ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS