AIMC-0402HQ-8N7G-T
MFR.Part #
AIMC-0402HQ-8N7G-T
JLCPCB Part #
C3910557
Package
0402
Description
170mΩ 22@250MHz 500mA 5GHz 8.7nH ±2% 0402 Inductors (SMD) ROHS