AIMC-0402HQ-8N2H-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
AIMC-0402HQ-8N2H-T
JLCPCB Part #
C1333064
Package
0402
Description
160mΩ 22@250MHz 550mA 5GHz 8.2nH ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS